Montaż

Montaż filmów to sekcja, która powstała ze względu na rosnące w nas zamiłowanie, nie tylko do robienia zdjęć i ich retuszu, ale również do edycji wideo. Znajdziecie tutaj przykłady: napisów, przejść i efektów specjalnych, które możemy wpleść w wasz film, by stał się ciekawszy i bardziej absorbujący dla widza.

Jeśli posiadacie materiał wideo z wakacji, imprezy czy też codziennego vloga – a nie macie czasu lub pomysłu na jego realizację – z chęcią przygotujemy go dla was. Traktujemy każdy projekt indywidualnie i proponujemy rozwiązania, które w swojej estetyce nadadzą filmom oczekiwany efekt i unikatowy klimat. Dostarczone materiały zawsze uprzednio omawiamy z klientem, a po akceptacji finalnego projektu udostępniamy pełnowartościowe wideo. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość.

Animowane Napisy

Napisy nałożone w ciekawy sposób nie tylko przekazują informację o tytule czy lokalizacji, ale także potrafią wyróżnić zwykłe wideo. Możemy przygotować dla was intro, outro, podziękowania lub wstawki i wiele innych, towarzyszących wybranym scenom w klipie.

Napisy statyczne, dynamiczne, podążające, zanikające… to zaledwie mała część naszych propozycji. Jeżeli potrzebujecie unikalnego tekstu, który wyróżni wasz film to koniecznie dajcie nam znać!

Przejścia

Efektowne przejścia pomiędzy ujęciami spowalniają lub dodają życia kolejnym klipom, pomagając utrzymać właściwy klimat filmu. Ich szerokie zastosowanie sprawdza się zarówno przy szybkich i dynamicznych scenach sportowych, jak i przy spokojnych, płynnych ujęciach np. z drona. 

Kontrolowane zakłócenia obrazu (glithe), łagodny zoom czy zastosowanie maski, to tylko kilka z wielu możliwości, przedstawionych w klipie. Macie swój pomysł – opowiedzcie nam o nim, a my postaramy się go zrealizować!

Efekty Specjalne

Efekty specjalne są kolejną propozycją, która (nawet dosłownie) ubarwi i urozmaici każdą waszą produkcję. Nawet krótki klip, z odpowiednio dobranymi dodatkami nabierze nowego, unikatowego charakteru. 

Różnego typu nakładki, zmiana kolorów (color grading), rozbłyski, przyśpieszenia czy przeciwnie – slowmotion, efekty wstrząsów i inne, w ogromnym stopniu oddziałują na odbiór waszej produkcji. Nasze efekty specjalne dodadzą waszym filmom „tego czegoś”, co zatrzyma widza przy ekranie na dłużej!

Ze względu na różnorodność projektów ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania filmu. Uzależnione jest to w głównej mierze od finalnej długości wideo oraz ilości i typu zastosowanych efektów. W celu uzyskania dokładnych informacji na temat wyceny danego projektu prosimy o kontakt.